MBIS MRBIS CKC GCHG AKC/ASCA CH Limelite's Tee Off
Australian Shepherd
(Click on breed to view standings)

Call Name: Ping - (Male)
Owner: Chantal Masson, Cynthia Larocque, Mélodie C Marois, AJ Tavares
Breeder: KELLY HOLDER, BETSY J ATKINSON & DEVON BENBROOK
Conformation Handler: Chelby Marling
Website:

 
     
Standings as of

Conformation Show Record

     

2022

Current 1 Month Ago 2 Months Ago 3 Months Ago 4 Months Ago
Breed Ranking: 1 1 1 1 1
Group Ranking: 2 2 2 2 3
All Breed Ranking: 9 9 10 9 11

Top Dog Points Summary
All Breed Specialty
BIS RBIS GRP 1 GRP 2 GRP 3 GRP 4   GRP 1 GRP 2 GRP 3 GRP 4 BOB   Points
7 6 60 43 17 2   0 0 0 0 0   7236
Win Record - 2022
Show Date
Canadian National Australian Shepherd Association [Regional] November 26 to November 26, 2022
Day Position   Judge Points
Saturday Select Dog   Donna Conod N/A

Show Date
Caledon Kennel Association November 25 to November 27, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best In Show   Sean Delmar 446 *
  Group 1st   Vickie Umpleby 80

Show Date
Aurora & District Kennel Club November 18 to November 20, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best In Show   Lois Wilson 525 *
  Group 1st   Lois Wilson 53

Show Date
Georgina Kennel & Obedience Club November 11 to November 13, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Sean Shields 70

Show Date
The Olde York Kennel Club November 07 to November 09, 2022
Day Position   Judge Points
Wednesday Best Of Breed LTD Breed Show Robert Whitney 4 (0-1-2-2)
  Best Of Breed   Lee Anne Bateman 4 (0-1-2-2)
  Group 3rd   Lee Anne Bateman 24
  Group 3rd LTD Breed Show Robert Whitney 20
Tuesday Best Of Breed   Carol Graham 5 (0-1-3-2)
  Group 2nd   Carol Graham 23
Monday Select Dog   Michael Canalizo N/A

Show Date
Credit Valley Kennel & Obedience Club November 04 to November 06, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Opposite Sex   Douglas Anderson N/A
Saturday Best Of Breed   Sandra Lex 2 (0-0-2-1)
Friday Best Of Breed   Allan Brown 2 (0-0-2-1)
  Best Of Breed LTD Breed Show Terry Carter 2 (0-0-2-1)
  Group 2nd LTD Breed Show Terry Carter 24

Show Date
Trillium Dog Fanciers October 28 to October 30, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Len Harfield 11 (3-4-3-2)
  Group 2nd   Len Harfield 52
Saturday Best Of Breed   James Reynolds 10 (2-4-3-2)
  Group 2nd   James Reynolds 44
Friday Select Dog   Robert Dawson N/A

Show Date
Belleville & District Kennel Club October 21 to October 23, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Select Dog   Heather Brennan N/A
Saturday Group 2nd   Lee Steeves 26
  Group 3rd   Heather Langfeld 21
  Best Of Breed   Lee Steeves 5 (2-1-2-1)
  Best Of Breed   Heather Langfeld 3 (1-1-1-1)
Friday Group 2nd   Kristen Francis 24
  Best Of Breed   Kristen Francis 4 (1-1-2-1)
  Select Dog   Wendy Schira N/A

Show Date
Wine Country Kennel Club October 14 to October 16, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Carmen Haller 4 (0-1-1-3)
  Group 1st   Carmen Haller 16
Saturday Best Of Breed   Richard Paquette 6 (0-3-1-3)
  Group 1st   Richard Paquette 23
Friday Best Of Breed   Patricia Taylor 1 (0-0-1-1)
  Group 1st   Patricia Taylor 13

Show Date
Nipissing Kennel Club October 07 to October 10, 2022
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Gerardo Paolucci 11 (3-5-3-1)
  Group 1st   Gerardo Paolucci 43
Sunday Best Of Breed   Jon Cole 13 (4-6-3-1)
  Group 1st   Jon Cole 60
Saturday Best Of Breed   Mary White 12 (5-5-2-1)
  Group 1st   Mary White 58
Friday Best Of Breed   Roberto Velez-Pico 10 (5-4-1-1)
  Best Of Breed LTD Breed Show Peter Laventhall-Wolfish 8 (4-3-1-1)
  Group 3rd LTD Breed Show Peter Laventhall-Wolfish 47
  Group 2nd   Roberto Velez-Pico 51

Show Date
United Kennel Club September 30 to October 02, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Group 4th LTD Breed Show Barbara Heal 53
  Best Of Breed   Stephen Dainard 16 (2-7-4-4)
  Best Of Breed LTD Breed Show Barbara Heal 16 (2-8-4-3)
  Group 3rd   Stephen Dainard 63
Saturday Best Of Breed   Ed Wild 12 (2-6-3-2)
  Group 3rd   Ed Wild 53
Friday Best Of Opposite Sex   Pamela Bruce N/A

Show Date
Burlington Kennel & Obedience Club September 23 to September 25, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Linda Kraft 29
  Best Of Breed   Linda Kraft 2 (0-1-1-1)
Saturday Group 2nd   Barbara Heal 31
  Best Of Breed   Barbara Heal 4 (0-3-1-1)
Friday Best Of Breed LTD Breed Show Todd Foley 4 (0-3-1-1)
  Group 1st   Corinne Walker 32
  Group 1st LTD Breed Show Todd Foley 34
  Best Of Breed   Corinne Walker 3 (0-2-1-1)

Show Date
Club Canin Chomedey September 16 to September 18, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Group 3rd   Denys Janssen 63
  Best Of Breed   Denys Janssen 13 (3-3-6-2)
Saturday Group 2nd   Jose Antonio Molina Ortiz (Dr) 76
  Best Of Breed   Jose Antonio Molina Ortiz (Dr) 14 (3-4-6-2)
Friday Group 2nd   Lee Anne Bateman 70
  Best Of Breed   Lee Anne Bateman 10 (2-2-5-2)

Show Date
Oakville & District Kennel Club September 09 to September 11, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Group 1st   Anthony Kelly 21
  Best Of Breed   Laurel Deptuch 4 (1-2-1-1)
Saturday Group 1st   Colm Hastings 42
  Best Of Breed   Colm Hastings 6 (0-4-2-1)
Friday Group 2nd   Pamela Brown 24
  Best Of Breed   Pamela Brown 2 (0-2-1-0)

Show Date
Cornwall District Kennel Club September 01 to September 04, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Patricia Lanctot 0
  Group 1st   Patricia Lanctot 32
Saturday Best Of Breed   Brenton Wright 0
  Group 2nd   Brenton Wright 27
Friday Best Of Breed   Charles Bett 0
  Group 2nd   Charles Bett 23
Thursday Group 2nd LTD Breed Show Joyce Love 21
  Best Of Breed   Letitia Bett 0
  Best Of Breed LTD Breed Show Joyce Love 0

Show Date
Stormont, Dundas & Glengarry Dog Association August 26 to August 29, 2022
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Wayne Douglas 3 (0-2-2-0)
  Group 1st   Wayne Douglas 43
Sunday Best In Show   Elizardo Valadez 519 *
  Group 1st   Ann Yuhasz 81
  Best Of Breed   Ann Yuhasz 3 (0-1-3-0)
Saturday Best Of Breed   David Swartwood 5 (0-3-3-0)

Show Date
Thousand Islands Kennel & Obedience Club August 19 to August 21, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Olga Gagne 2 (1-1-1-0)
Friday Reserve Best In Show   Sylvia Barkey 146
  Best Of Breed   Sylvia Barkey 2 (1-0-1-1)
  Group 1st   Rodi Hubenthal 32
  Group 1st   Sylvia Barkey 26
  Best Of Breed   Rodi Hubenthal 1 (1-0-1-0)

Show Date
St. Catharines & District Kennel & Obedience Club August 12 to August 14, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Reserve Best In Show   Dianne Miller 170
  Best Of Breed   Dianne Miller 6 (2-2-3-0)
  Group 1st   Dianne Miller 23
Saturday Best Of Breed   Lucie Paradis (Dr) 7 (2-4-2-0)
  Group 1st   Lucie Paradis (Dr) 23
Friday Best Of Breed   Jocelyne Gagne 4 (0-4-1-0)
  Select Dog   Rick Fehler N/A
  Group 2nd   Jocelyne Gagne 23

Show Date
Canadian National Australian Shepherd Association [National] August 06 to August 06, 2022
Day Position   Judge Points
Saturday Best Of Opposite Sex   Joyce Siddall N/A

Show Date
Societe Canine de Quebec August 05 to August 07, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Select Dog   Jean-Louis Blais N/A
Saturday Best In Show   Terry Carter 332 *
  Best Of Breed   Terry Carter 33 (10-8-6-10)
  Group 1st   Terry Carter 106
Friday Best Of Breed   Corinne Walker 31 (8-10-6-8)
  Group 1st   Anik Primeau 95

Show Date
Canadian National Australian Shepherd Association [Regional] August 05 to August 05, 2022
Day Position   Judge Points
Friday Select Dog   Christian Jouanchicot N/A

Show Date
Barrie Kennel & Obedience Club July 30 to August 01, 2022
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Sandy Alexander 3 (1-1-2-0)
  Group 1st   Sandy Alexander 32
Sunday Best Of Breed   Thomas Alexander 5 (2-2-2-0)
  Group 2nd   Thomas Alexander 36
Saturday Best Of Breed   Andras Korozs 4 (2-2-1-0)
  Group 1st   Andras Korozs 43

Show Date
Kars Dog Club July 22 to July 23, 2022
Day Position   Judge Points
Saturday Group 1st   Andrea Robins 20
  Best Of Breed   Andrea Robins 1 (0-0-2-0)
Friday Best Of Breed   Kathryn Young 2 (1-0-2-0)
  Group 1st   Maria Del Rocio Nadal 19

Show Date
Ontario Breeders Association July 18 to July 21, 2022
Day Position   Judge Points
Thursday Best Of Breed   Kenneth Chuah 2 (0-2-1-0)
  Group 1st   Kenneth Chuah 26
Wednesday Best In Show   Edgar Bajona 158 *
  Group 1st   Edgar Bajona 29
  Best Of Breed   Edgar Bajona 3 (0-2-2-0)
Tuesday Best Of Breed   Yogesh Tuteja 3 (0-2-2-0)
  Group 3rd   Yogesh Tuteja 26
Monday Select Dog   Guillermo Carrillo (Dr) N/A

Show Date
Charlotte County Kennel Club July 16 to July 17, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best In Show   Catherine Barlow 97 *
  Best Of Breed   Joy Lynne Huntley 2 (1-0-2-0)
  Best Of Breed   Andrea Robins 2 (1-0-2-0)
  Group 1st   Joy Lynne Huntley 17
  Group 1st   Andrea Robins 20
Saturday Best In Show   Lucie Paradis (Dr) 99 *
  Best Of Breed   Douglas Anderson 3 (1-0-3-0)
  Best Of Breed   Lucie Paradis (Dr) 2 (1-0-2-0)
  Group 1st   Douglas Anderson 20
  Group 1st   Lucie Paradis (Dr) 20

Show Date
London Canine Association July 08 to July 10, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Brian Reid 5 (2-1-2-1)
  Group 1st   Brian Reid 33
Saturday Group 1st   Kim Leblanc 24
  Best Of Breed   Kim Leblanc 5 (2-1-2-1)
Friday Reserve Best In Show   Shawn Nichols 104
  Group 1st   Shawn Nichols 19
  Best Of Breed   Shawn Nichols 5 (1-2-2-1)

Show Date
Pine Ridge Kennel Club July 04 to July 05, 2022
Day Position   Judge Points
Tuesday Best Of Breed   Jean-Louis Blais 1 (0-1-1-0)
  Best Of Breed   Mel Saranchuk 1 (0-1-1-0)
  Group 2nd   Mel Saranchuk 15
Monday Group 2nd   Glen Stark 13
  Group 2nd   Marilyn O'Neill 13
  Best Of Breed   Glen Stark 3 (1-1-1-1)
  Best Of Breed   Marilyn O'Neill 2 (0-1-1-1)

Show Date
Kawartha Kennel Club July 02 to July 03, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Terry Carter 3 (0-1-2-1)
  Best Of Breed   Yvonne Savard 3 (0-1-2-1)
  Group 2nd   Terry Carter 26
  Group 2nd   Yvonne Savard 24
Saturday Best Of Breed   Wayne Thompson 3 (0-1-2-1)
  Best Of Breed   Richard Paquette 4 (1-1-2-1)
  Group 2nd   Richard Paquette 24
  Group 2nd   Wayne Thompson 23

Show Date
Bobcaygeon Kennel Club June 30 to July 01, 2022
Day Position   Judge Points
Friday Best Of Breed   Judith Taylor 6 (4-1-1-1)
  Best Of Breed   Ed Wild 5 (3-1-1-1)
  Group 1st   Judith Taylor 26
  Group 1st   Ed Wild 22
Thursday Best Of Breed   Dawne Deeley 6 (4-2-1-0)
  Best Of Breed   Cheryl Myers-Egerton 5 (3-2-1-0)
  Group 3rd   Anna Hewson 17
  Group 2nd   Cheryl Myers-Egerton 15

Show Date
Association Canine de la Mauricie June 24 to June 26, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Group 1st   William Byrne 73
  Best Of Breed   William Byrne 13 (3-5-3-3)
  Select Dog LTD Breed Show Ron Mahon N/A
Saturday Best Of Breed   Anna Hewson 15 (4-6-4-2)
  Group 1st   Anna Hewson 71
Friday Select Dog   Judith Byrne N/A

Show Date
Kingston & District Kennel Club June 17 to June 19, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Group 1st   Doug Gaudin 46
  Best Of Breed   Doug Gaudin 8 (3-3-3-0)
Saturday Group 1st   Avery Gaudin 42
  Select Dog   Barbara du Pree N/A
  Best Of Breed   Avery Gaudin 7 (2-3-3-0)
Friday Reserve Best In Show   Barbara Heal 154
  Group 2nd   Jeremy Browne 32
  Group 1st   Barbara Heal 43
  Best Of Breed   Jeremy Browne 6 (2-2-3-0)
  Best Of Breed   Barbara Heal 6 (2-2-3-0)

Show Date
Ontario County Kennel Club June 10 to June 12, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Pamela Bruce 7 (4-3-1-0)
  Group 3rd   Pamela Bruce 41
Saturday Best Of Breed   Michael Hill 7 (4-3-1-0)
  Group 3rd   Michael Hill 48
Friday Best Of Breed   Grant Townsend 7 (4-3-1-0)
  Group 2nd   Grant Townsend 39

Show Date
Erie Shores Kennel Club June 03 to June 06, 2022
Day Position   Judge Points
Monday Select Dog   Bruce Owen N/A
Sunday Group 1st   Paul Stanton 44
  Best Of Breed   Paul Stanton 10 (4-3-3-1)
Saturday Select Dog   Bea Sawka N/A
  Best Of Breed LTD Breed Show Torbjorn Skaar 7 (2-4-2-0)
  Group 2nd LTD Breed Show Torbjorn Skaar 41
Friday Select Dog   Lee Anne Bateman N/A

Show Date
Ottawa Kennel Club May 27 to May 29, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Robert Rowbotham 6 (2-2-3-0)
  Group 2nd   Robert Rowbotham 47
Saturday Best Of Breed   Cheryl Paterson 3 (0-2-2-0)
  Best Of Breed   Heather Langfeld 3 (0-2-2-0)
  Group 2nd   Cheryl Paterson 30
  Group 2nd   Heather Langfeld 29
Friday Best Of Breed   David Swartwood 1 (1-0-1-0)
  Best Of Breed   Melody Roth 2 (2-0-1-0)
  Group 2nd   Melody Roth 31

Show Date
Hochelaga Kennel Club / Club Canin Hochelaga May 20 to May 23, 2022
Day Position   Judge Points
Monday Reserve Best In Show   Lucie Paradis (Dr) 214
  Group 1st LTD Breed Show Linda St-Hilaire 56
  Best Of Breed   Lucie Paradis (Dr) 15 (1-9-3-3)
  Best Of Breed LTD Breed Show Linda St-Hilaire 12 (0-8-2-3)
  Group 1st   Lucie Paradis (Dr) 62
Sunday Best Of Opposite Sex   Johan Becerra-Hernandez N/A
Saturday Best Of Breed   Sandra Lex 13 (1-8-3-2)
  Group 3rd   Sandra Lex 62
Friday Best Of Breed   Jocelyne Gagne 11 (1-7-4-0)
  Group 1st   Jocelyne Gagne 61

Show Date
Forest City Kennel Club May 13 to May 15, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Group 4th   Olga Gagne 31
  Best Of Breed   Olga Gagne 8 (1-5-2-1)
Saturday Select Dog   Michael Woods (Dr) N/A
Friday Group 1st   Joy Lynne Huntley 20
  Best Of Breed   Kathrine Grant 3 (1-1-2-0)
  Best Of Breed   Joy Lynne Huntley 3 (1-1-2-0)

Show Date
Association Canine Charlevoisienne May 06 to May 08, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Reserve Best In Show   Raymond Yurick 274
  Group 1st   Juan Miranda Saucedo 77
  Best Of Breed   Juan Miranda Saucedo 17 (6-6-4-2)
Saturday Group 2nd   Kim Leblanc 68
  Best Of Breed   Kim Leblanc 18 (6-6-4-3)
Friday Group 1st   Todd Foley 72
  Best Of Breed   Todd Foley 18 (6-8-4-1)

Show Date
Victoria County Kennel Club April 29 to May 01, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Sylvia Barkey 6 (2-3-2-0)
Saturday Best Of Breed   Patricia Lanctot 4 (1-2-2-0)
  Best Of Breed   Ann Felske-Jackman 4 (1-2-2-0)
  Group 2nd   Patricia Lanctot 28
  Group 2nd   Ann Felske-Jackman 24
Friday Best Of Breed   Michael Lanctot 4 (1-2-2-0)
  Best Of Breed   Donna Conod 3 (2-1-1-0)
  Group 2nd   Michael Lanctot 24
  Group 2nd   Donna Conod 19

Show Date
Cobequid Dog Club April 23 to April 24, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Group 1st   Allan Brown 18
  Best Of Breed   Thora Brown 10 (3-6-1-1)
  Best Of Breed   Allan Brown 10 (3-6-1-1)
  Group 1st   Thora Brown 19
Saturday Group 1st   Judith Shurb 25
  Group 1st   Anik Primeau 23
  Best Of Breed   Judith Shurb 12 (3-8-1-1)
  Best Of Breed   Anik Primeau 12 (3-8-1-1)

Show Date
Champlain Dog Club April 14 to April 17, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Robert Whitney 8 (3-4-1-1)
  Best Of Breed LTD Breed Show Joanne Fernall 9 (3-5-1-1)
  Group 2nd LTD Breed Show Joanne Fernall 35
  Group 3rd   Robert Whitney 33
Saturday Best Of Breed   Elaine Whitney 11 (3-5-3-1)
  Group 2nd   Elaine Whitney 40
Friday Best Of Breed   Lee Steeves 11 (3-5-2-2)
  Group 3rd   Lee Steeves 33
Thursday Best Of Breed   Tony Vandendool 10 (3-5-2-1)
  Group 2nd   Tony Vandendool 33

Show Date
Wildwood Kennel Club April 08 to April 10, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Tempest Deptuch 8 (1-2-5-1)
  Group 1st   Tempest Deptuch 39
Saturday Best Of Breed   Kristen Francis 8 (2-2-4-1)
  Group 1st   Kristen Francis 39
Friday Best Of Breed   Jaime Ganoza 6 (2-1-3-1)
  Group 2nd   Jaime Ganoza 34

Show Date
Scarborough Kennel Club March 11 to March 13, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Thora Brown 19 (6-8-3-3)
  Group 3rd   Thora Brown 80
Saturday Best Of Breed   Jose Antonio Molina Ortiz (Dr) 19 (6-8-3-3)
  Group 1st   Jose Antonio Molina Ortiz (Dr) 84
Friday Best Of Opposite Sex   Michelle Scott N/A

Show Date
Woodstock & District Canine Association February 19 to February 21, 2022
Day Position   Judge Points
Monday Group 1st   Anna Hewson 43
  Best Of Breed   Anna Hewson 5 (1-3-2-0)
Sunday Group 3rd   Karen Day 30
  Best Of Breed   Karen Day 8 (3-4-2-0)
Saturday Group 1st   Melody Roth 42
  Best Of Breed   Melody Roth 5 (1-3-2-0)

Show Date
Wildwood Kennel Club February 03 to February 06, 2022
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Sharon Derrick 6 (2-2-2-1)
  Best Of Breed LTD Breed Show Jeremy Browne 6 (2-2-2-1)
  Group 2nd LTD Breed Show Jeremy Browne 43
  Group 1st   Sharon Derrick 46
Saturday Best Of Breed   Mary White 6 (2-2-2-1)
  Group 1st   Mary White 39
Friday Best Of Breed   James Reynolds 4 (3-1-1-0)
  Group 3rd   James Reynolds 29
Thursday Group 1st   Darle Heck 30
  Best Of Breed   Darle Heck 4 (3-1-1-0)

2021

Dec. 2021 Nov. 2021 Oct. 2021 Sept.2021 Aug. 2021
Breed Ranking: N/A N/A N/A N/A N/A
Group Ranking: N/A N/A N/A N/A N/A
All Breed Ranking: N/A N/A N/A N/A N/A
Win Record - 2021
Show Date
Wildwood Kennel Club October 08 to October 11, 2021
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Winners   Avery Gaudin (1-1-4-2)
  Winners Dog   Avery Gaudin (1-1-4-2)
  1st Open Dog Class   Avery Gaudin N/A
Sunday Best Of Winners   Pierre Talbot (1-1-4-2)
  Best Of Opposite Sex   Pierre Talbot N/A
  Winners Dog   Pierre Talbot (1-1-4-2)
  1st Open Dog Class   Pierre Talbot N/A
Saturday Best Of Winners   Todd Foley (1-1-3-3)
  Winners Dog   Todd Foley (1-1-3-3)
  1st Open Dog Class   Todd Foley N/A
Friday Reserve Winners Dog   Thora Brown N/A
  1st Open Dog Class   Thora Brown N/A
  Best Of Winners LTD Breed Show Michael Woods (Dr) (3-1-2-4)
  Best Of Opposite Sex LTD Breed Show Michael Woods (Dr) N/A
  Winners Dog LTD Breed Show Michael Woods (Dr) (3-1-2-4)
  1st Open Dog Class LTD Breed Show Michael Woods (Dr) N/A

Show Date
The Olde York Kennel Club October 07 to October 07, 2021
Day Position   Judge Points
Thursday Best Of Winners   Carl Liepmann (2-2-1-3)
  Best Of Opposite Sex   Carl Liepmann N/A
  Winners Dog   Carl Liepmann (2-2-1-3)
  1st Open Dog Class   Carl Liepmann N/A

Obedience Show Record

     

Rally Obedience Show Record

     

     
* Group 1st points are included in the BIS total and are displayed here for information purpose only.
Print embed Here
               

Sponsored By