Medicine Hat Kennel Club
Friday, July 19, 2019 - Show #2



Related Results


Results courtesy of:


-- Tammy Sawatzky --
Ch. Mystksand Despicable Me
"Kevin"
Breeder/Co-Owner: Tammy Sawatzky
Co-Owner: Melissa Prange


Best In Show
Judge: Lee Anne Bateman
Poodle (Standard)  
GCh Crystalton Tees Chikoda NCIS
Points: 175 TOP DOG points (** see disclaimer at bottom)
Reserve Best In Show
Judge: Lee Anne Bateman
Griffon (Brussels)  
GCh Roterr Griff Alisa
Points: 152
Best Puppy In Show
Judge: Lee Anne Bateman
Scottish Terrier   Barrister Sine-Qua-Non At Glenecho








Group 1 - Lee Anne Bateman Top Dog
Points
Group 1st   
GCh Begay N Sebastian's Power Of Persuasion
  Spaniel (American Cocker)   26
Group 2nd   
GCh Sevenoaks Earth Wind And Rain
  Setter (English)   25
Group 3rd   
GCh Kayenna's Rhinestone Cowboy
  Retriever (Golden)   24
Group 4th   
GCh Birdztheword Too Humble To Brag
  Retriever (Flat-Coated)   14
BPIG    Verdoro's St Lucia   Retriever (Golden)   N/A
Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 2 pts (0-0-2-1)
Ch Peregrine's Semper Fidelis

Best Of Opposite Sex
GCh Firepoint Flyxtheseatofurpants

Best Puppy In Breed
Ch Clarity Go'n Big With VJK-Myst

Select Dog
Ch Clarity Go'n Big With VJK-Myst



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Mistcurl Bartibog River Capt


Winners Dog: (1-0-0-0)
Mistcurl Bartibog River Capt


Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 1 pts (0-0-1-1)
GCh Birdztheword Too Humble To Brag

Best Of Opposite Sex
GCh Blazingstar Black Bubbly



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 9 pts (0-6-4-0)
GCh Kayenna's Rhinestone Cowboy

Best Of Opposite Sex
Creeksidefrm Mother Of Dragons

Best Puppy In Breed
Verdoro's St Lucia

Select Dog
GCh Allsgold Tip Your Hat



Winners Bitch: (0-6-4-0)
Creeksidefrm Mother Of Dragons

Reserve Winners Bitch
JBG's Sweet Caroline

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
Ch Beaumark's Baron Of Torngat



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 3 pts (2-2-0-0)
Tollwest Zenko Umi

Best Of Opposite Sex
Rough And Tough Of Great Pleasure

Best Of Winners: (2-2-0-0)
Tollwest Zenko Umi

Best Puppy In Breed
Rough And Tough Of Great Pleasure


Winners Dog: (2-2-0-0)
Rough And Tough Of Great Pleasure

Reserve Winners Dog
Tollwest Royal Canadian Mint


Winners Bitch: (2-2-0-0)
Tollwest Zenko Umi

Reserve Winners Bitch
Tollwest Fire Cracker

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Sevenoaks Earth Wind And Rain



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Begay N Sebastian's Power Of Persuasion



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 2 pts (0-2-0-1)
Winauby's Xotic Tango

Best Puppy In Breed
Winauby's Xotic Tango

Select Bitch
Ch Bluestone Summer At Tricaliber



Winners Bitch: (0-2-0-1)
Winauby's Xotic Tango

Reserve Winners Bitch
Winauby's Xternal Flame

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Shaboo'n Finnibone's Iron Man


Winners Dog: (1-0-0-0)
Shaboo'n Finnibone's Iron Man






Group 2 - Lee Anne Bateman Top Dog
Points
Group 1st   
Ch Avitar's Sweet Sounding Jazz
  Otterhound   14
Group 2nd   
GCh Darksun AhmahrNahr Africanadia
  Basenji   13
Group 3rd   Ch Justart's White Hot Sonya To Taugo   Borzoi   11
Group 4th   
GChEx Amahte's Sungura Wawindaji
  Ibizan Hound   10
BPIG   
Ch Tamaridges Great Balls Of Fire
  Rhodesian Ridgeback   N/A
Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Mijkelh Bayamo

Best Puppy In Breed
Mijkelh Bayamo


Winners Dog: (1-0-0-0)
Mijkelh Bayamo


Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 1 pts (0-0-2-0)
GCh Darksun AhmahrNahr Africanadia

Select Dog
GCh Summit Special Vintage



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GCh Boru's Violet Light At Fuimus



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
Ch Justart's White Hot Sonya To Taugo



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Era Of The Command Performance



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Wagswell's Nuclear Reaction


Winners Dog: (1-0-0-0)
Wagswell's Nuclear Reaction


Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Windrock Roadhouse Blues



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 3 pts (1-0-2-1)
GChEx Amahte's Sungura Wawindaji

Best Of Opposite Sex
GCh Amahte's Duma Kukimbia

Select Dog
Ch Amahte's Kilima Njaro


Winners Dog: (1-0-2-1)
DC Imagery Laughing Dinadan


Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
Ch Avitar's Sweet Sounding Jazz



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
Ch Tamaridges Great Balls Of Fire

Best Puppy In Breed
Ch Tamaridges Great Balls Of Fire



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GCh Ethos No Ordinary Love







Group 3 - Lee Anne Bateman Top Dog
Points
Group 1st   
GChEx Esmonds God Of All
  Rottweiler   37
Group 2nd   
GCh Polar Mist N Zamosky Pretty Fly For A White Guy
  Samoyed   34
Group 3rd   
GCh Nanook's Alberta Clipper
  Siberian Husky   30
Group 4th   
Ch Maratime Carlito Shall We Dance
  Portuguese Water Dog   26
BPIG    Cassels Southern Tennessee   Doberman Pinscher   N/A
BPIG    Cassels Southern Tennessee   Doberman Pinscher   N/A
Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GCh Tan-Ro Minoka Stellar



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Nitroberner's Fire Me Up



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Nitroberner's Fire Me Up

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 8 pts (2-3-1-3)
GCh Samson's Chili Gone Bad

Best Of Opposite Sex
Ch Tybrushe's Livin The High Life

Best Of Winners: (2-3-1-3)
Livin's Margarittaville Tybrushe

Best Puppy In Breed
Ch Tybrushe's Livin The High Life

Select Bitch
Ch Newalba's He Said She Said


Winners Dog: (2-3-1-3)
Samson's Crooked Halo

Reserve Winners Dog
Livin's Prince Charming


Winners Bitch: (2-3-1-3)
Livin's Margarittaville Tybrushe

Reserve Winners Bitch
Breakout's Diamond In The Ruff

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Cabberin's At JYF Bulls Paxton



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 4 pts (1-2-1-1)
GCh Holmrun's Witchery At Kaladob

Best Of Opposite Sex
GCh Cassels Moonshine Whiskey

Best Of Winners: (1-2-1-1)
Cassels Southern Tennessee

Best Puppy In Breed
Cassels Southern Tennessee


Winners Dog: (1-2-1-1)
Krannoggan Armani By Design


Winners Bitch: (1-2-1-1)
Cassels Southern Tennessee

Reserve Winners Bitch
Sharinway's She's A Maneater

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 2 pts (2-0-1-0)
GCh Invogue FiresbreathvValbydane

Best Puppy In Breed
Cilka's Iron Giant


Winners Dog: (2-0-1-0)
Cilka's Iron Giant

Reserve Winners Dog
Livesky's After Party In Vegas


Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
Ch Kroos Family's Black Hole Sun



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 3 pts (1-1-2-0)
Ch Maratime Carlito Shall We Dance

Best Of Opposite Sex
Aveiro's Storming The Beach

Best Of Winners: (1-1-2-0)
Aveiro's Greek To Me Too

Select Dog
Ch Bento Breno De Agua


Winners Dog: (1-1-2-0)
Aveiro's Greek To Me Too


Winners Bitch: (1-1-2-0)
Aveiro's Storming The Beach

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 2 pts (0-2-1-0)
GChEx Esmonds God Of All

Best Of Opposite Sex
Robban's Last Bean N The Maplemor Pod V Nighthawk

Best Puppy In Breed
Robban's Last Bean N The Maplemor Pod V Nighthawk


Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Desertwind's Betcha X Luke



Winners Bitch: (0-2-0-0)
Desertwind's Betcha X Luke

Reserve Winners Bitch
Desertwind's Benita X Luke

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 3 pts (1-1-2-0)
GCh Polar Mist N Zamosky Pretty Fly For A White Guy

Best Of Opposite Sex
Snowlegend Aurora Morning Star

Best Of Winners: (1-1-2-0)
Snowlegend Aurora Morning Star

Select Dog
Alnair Shine Amazing Rey White Avalanche


Winners Dog: (1-1-2-0)
Snowlegend All Eyez On Me


Winners Bitch: (1-1-2-0)
Snowlegend Aurora Morning Star

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 3 pts (0-3-1-0)
GCh Nanook's Alberta Clipper

Best Of Opposite Sex
Rockyview Nanook Polar Diamond

Best Puppy In Breed
Rockyview Nanook Polar Diamond



Winners Bitch: (0-3-1-0)
Rockyview Nanook Polar Diamond

Reserve Winners Bitch
Nanook's Ice On Fire





Group 4 - Lee Anne Bateman Top Dog
Points
Group 1st   
Ch LBK's Rebel And Proud Risk And Fun
  American Staffordshire Terrier   13
Group 2nd   
GCh Kingsmere Tenacious Timbit
  Bull Terrier (Miniature)   10
Group 3rd   
GCh Murdock's Phantom Power
  Scottish Terrier   9
Group 4th   
Ch Keriland's Check Your Six
  Cesky Terrier   6
BPIG    Barrister Sine-Qua-Non At Glenecho   Scottish Terrier   N/A
Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 2 pts (1-0-2-0)
Ch LBK's Rebel And Proud Risk And Fun


Winners Dog: (1-0-2-0)
Backwood's Roaring Wild Fire


Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 1 pts (0-1-0-1)
GCh Mysidekicks Mystique

Best Puppy In Breed
Otleys Autumn Dreams



Winners Bitch: (0-1-0-1)
Otleys Autumn Dreams

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GCh Kingsmere Tenacious Timbit



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
Ch Keriland's Check Your Six



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 2 pts (0-1-0-2)
Blackrystal Amarillo By Mornin

Best Puppy In Breed
Ch Medley N Jetcity Ruby Sparks At Vonaksu

Select Bitch
Ch Medley N Jetcity Ruby Sparks At Vonaksu



Winners Bitch: (0-1-0-2)
Blackrystal Amarillo By Mornin

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 2 pts (0-1-1-1)
GCh Murdock's Phantom Power

Best Of Opposite Sex
Barrister Sine-Qua-Non At Glenecho

Best Puppy In Breed
Barrister Sine-Qua-Non At Glenecho

Select Bitch
GCh Rynara's What Dreams R Made Of



Winners Bitch: (0-1-1-1)
Barrister Sine-Qua-Non At Glenecho

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Brynmill Beckie

Best Puppy In Breed
Brynmill Beckie



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Brynmill Beckie





Group 5 - Lee Anne Bateman Top Dog
Points
Group 1st   
GCh Roterr Griff Alisa
  Griffon (Brussels)   39
Group 2nd   
GCh Kingshaven Ladislaw
  Cavalier King Charles Spaniel   38
Group 3rd   
GCh Nanrich Valifyre Off The Radar
  Papillon   33
Group 4th   
Ch Pekeapug's Charmed The Charmer
  Pug   24
BPIG   
Ch Pekeapug's Charmed The Charmer
  Pug   N/A
Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 4 pts (2-2-1-0)
GCh Kingshaven Ladislaw

Best Of Opposite Sex
Nordictouch I Believe In Magic

Best Of Winners: (2-2-1-0)
Nordictouch I Believe In Magic


Winners Dog: (2-2-1-0)
Pensrick Bearly Justified@LuckyCharm

Reserve Winners Dog
Nordictouch Bravo Batta


Winners Bitch: (2-2-1-0)
Nordictouch I Believe In Magic

Reserve Winners Bitch
Luckycharm Anastasia

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 1 pts (0-1-0-1)
GCh Montclaire's Crazy In Love



Winners Bitch: (0-1-0-1)
Majesty N Calmont's Just Charge Her

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Misty Meadow's Love Of My Life-PC



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 3 pts (1-1-1-1)
GCh Crestars Blitzy Saylz HL

Best Of Opposite Sex
GCh Zen's Shake It Up

Best Of Winners: (1-1-1-1)
Myangel-Chloe N Cristall's Drunk In Love


Winners Bitch: (1-1-1-1)
Firecrest N Calindi Lady Luck

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 3 pts (1-2-0-1)
GCh Karakorum's Flashdance

Best Of Opposite Sex
Karakorum's Northern Lights

Best Of Winners: (1-2-0-1)
Princess Jaymeena Fapella Gray

Best Puppy In Breed
Princess Jaymeena Fapella Gray


Winners Dog: (1-2-0-1)
Karakorum's Northern Lights


Winners Bitch: (1-2-0-1)
Princess Jaymeena Fapella Gray

Reserve Winners Bitch
Karakorum's Galadriel

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GCh Roterr Griff Alisa



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 1 pts (0-1-1-0)
GCh Havasmallpaw Zorro The Bandit

Best Of Opposite Sex
Entaya Luckystryke's Phoebe



Winners Bitch: (0-1-1-0)
Entaya Luckystryke's Phoebe

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GCh Sanderlin Dances Thru The Galaxy



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 8 pts (1-2-5-1)
GCh Nanrich Valifyre Off The Radar

Best Of Opposite Sex
Ch Nanrich TopfliteMidniteMadness

Best Of Winners: (1-2-5-1)
Topflite Ladymagic Invincible

Best Puppy In Breed
Marron's I Will Always Luv You

Select Dog
GCh Marron's Seinfeld


Winners Dog: (1-2-5-1)
Topflite Ladymagic Invincible


Winners Bitch: (1-2-5-1)
Marron's I Will Always Luv You

Reserve Winners Bitch
Nanrich Topflite Masquerade

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 4 pts (1-2-0-2)
GCh Arwins Divinedream Wind Charm

Best Of Opposite Sex
Pompushar IL Korn Vinnie Puh

Best Of Winners: (1-2-0-2)
Firesprite When Stars Collide

Best Puppy In Breed
Ch Tofini Destined For The Screen

Select Bitch
Ch Tofini Destined For The Screen


Winners Dog: (1-2-0-2)
Pompushar IL Korn Vinnie Puh


Winners Bitch: (1-2-0-2)
Firesprite When Stars Collide

Reserve Winners Bitch
Firesprite Great Expectations

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 2 pts (1-2-0-0)
Midori's Centerfold

Best Of Opposite Sex
Midori's Effin Big Deal

Best Of Winners: (1-2-0-0)
Midori's Centerfold


Winners Dog: (1-2-0-0)
Midori's Effin Big Deal


Winners Bitch: (1-2-0-0)
Midori's Centerfold

Reserve Winners Bitch
Farthing N Midori's Foreign Exchange

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Pekeapug's Charmed The Charmer

Best Puppy In Breed
GCh Pekeapug's Charmed The Charmer



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Roeders Maple Leaf Molly



Winners Bitch: (0-2-0-0)
Roeders Maple Leaf Molly

Reserve Winners Bitch
Roeders Onyx N Ivory





Group 6 - Lee Anne Bateman Top Dog
Points
Group 1st   
GCh Crystalton Tees Chikoda NCIS
  Poodle (Standard)   22
Group 2nd   
Ch Ashbrook's Maverick From Shainakees
  Keeshond   16
Group 3rd   
GCh Luvit Dalnavert Awesome Tropical Storm
  Bichon Frise   15
Group 4th   
Sunside Never Say Never
  Shih Tzu   14
BPIG   
Sunside Never Say Never
  Shih Tzu   N/A
Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GCh Luvit Dalnavert Awesome Tropical Storm



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Sito's Drk Tribute To Trillow



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 3 pts (0-2-1-1)
GCh Chowridge Embers Copper Rose

Best Of Opposite Sex
GCh Josol's Threads Of Gold

Best Puppy In Breed
ChowRidge Jewels In Rough



Winners Bitch: (0-2-1-1)
ChowRidge Jewels In Rough

Reserve Winners Bitch
Chowridge Halsey Wanna B A Star

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Ashbrook's Maverick From Shainakees



Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 5 pts (1-2-1-2)
GCh Crystalton Tees Chikoda NCIS

Best Of Opposite Sex
Ch Seransil Conbrio Promise Me

Best Of Winners: (1-2-1-2)
Edencourt Little White Lie

Best Puppy In Breed
Seransil Con Brio Hope Bay

Select Bitch
Ch Seransil's Winterlude


Winners Dog: (1-2-1-2)
Seransil Singular Sensation


Winners Bitch: (1-2-1-2)
Edencourt Little White Lie

Reserve Winners Bitch
Seransil Con Brio Hope Bay

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 4 pts (1-2-1-1)
GCh Sunojo Cracklin Rose Timberfox

Best Of Opposite Sex
Ch Timberfox's Felonius Gru

Best Of Winners: (1-2-1-1)
Timberfox N Sunojo Kiz Da Girl

Best Puppy In Breed
Timberfox N Sunojo Kiz Da Girl


Winners Dog: (1-2-1-1)
Sunojo N Timberfox Snow Fleury


Winners Bitch: (1-2-1-1)
Timberfox N Sunojo Kiz Da Girl

Reserve Winners Bitch
Sunojo's Uncharted Territory

Judge: Lee Anne Bateman

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Sunside Never Say Never

Best Puppy In Breed
Sunside Never Say Never


Winners Dog: (1-0-0-0)
Sunside Never Say Never




Group 7 - Margaret Moran McQuinn Top Dog
Points
Group 1st   
GCh Lanvern Firefall Dble O Seven
  Bouvier des Flandres   18
Group 2nd   
GCh Zesta Callisto
  Shetland Sheepdog   17
Group 3rd   
GCh Woodside's Bella Jun
  German Shepherd Dog   10
Group 4th   
Ch Peikkovuoren Talviturkki
  Finnish Lapphund   3
BPIG    Cardoness Omniscient Victress   Belgian Shepherd Dog   N/A
Judge: Margaret Moran McQuinn

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
Ch Casselcreek London Fog



Judge: Margaret Moran McQuinn

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Cardoness Omniscient Victress

Best Puppy In Breed
Cardoness Omniscient Victress



Winners Bitch: (0-2-0-0)
Cardoness Omniscient Victress

Reserve Winners Bitch
Ammolites Drive To Arrive

Judge: Margaret Moran McQuinn

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Lanvern Firefall Dble O Seven



Judge: Margaret Moran McQuinn

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Peikkovuoren Talviturkki



Judge: Margaret Moran McQuinn

Best Of Breed: 6 pts (1-2-2-2)
GCh Woodside's Bella Jun

Best Of Opposite Sex
Ch Mystksand Despicable Me

Best Of Winners: (1-2-2-2)
Woodside's London Bridge

Best Puppy In Breed
Ch Mystksand Despicable Me

Select Dog
GCh Lacomtesse Vampire Slayer

Select Bitch
GCh Snowycreek's Galileo Galassia


Winners Dog: (1-2-2-2)
Woodside's Jett


Winners Bitch: (1-2-2-2)
Woodside's London Bridge

Reserve Winners Bitch
Mystksand Bee Doo Bee Doo

Judge: Margaret Moran McQuinn

Best Of Breed: 6 pts (2-3-1-1)
GCh Zesta Callisto

Best Of Opposite Sex
GCh Tresta Uptown Charm

Best Of Winners: (2-3-1-1)
Shadland Cinnamon Twist

Best Puppy In Breed
Shadland Cinnamon Twist


Winners Dog: (2-3-1-1)
Shadland Spellbound

Reserve Winners Dog
Shadland On Cloud Nine


Winners Bitch: (2-3-1-1)
Shadland Cinnamon Twist

Reserve Winners Bitch
Cincerlee's Guilded Truffle

Disclaimer: These are not official CKC results. If you spot any incorrect results, please email sue@canuckdogs.com. We rely on the goodwill of volunteers to provide us with results and mistakes are corrected as soon as we receive them. The TOP DOG points are unofficial and are calculated based on the show judging schedule so absentees are NOT taken into consideration. For official results, contact the Canadian Kennel Club.
               

Sponsored By